HAKKIMIZDA

Ölçüm, test ve muayenelerin yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uygun yapılması, sonuçlarının GÜVENİLİR olması işletmeler ve çalışanlar açısından hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle sürdürülebilir bir çevrede kazasız ve sağlıklı bir yaşantı için ölçüm, test ve muayenelerin zamanında yapılmasına ve GÜVENİLİR sonuçlara ihtiyacımız vardır. Müşterilerine GÜVENİLİR sonuçlar sunmayı kendine ilke edinen GÜVENTEST, sahip olduğu ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu ve ISO 17020 A Tipi Muayene Kuruluşu Akreditasyonu ile yasal şartlara uygun hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz
page1-img1

ÇEVRE İÇİN

Yeryüzü basitçe insanoğlu için bir erzak deposu ve çöp kutusu değildir. Yeryüzü`nün felaketimiz pahasına göz ardı ettiğimiz kendi gereksinimleri ve dinamiği vardır.(Mary Mellor)

GÜVENLİK İÇİN

İş kazasını önlemek, bedelini ödemekten ucuz ve kolaydır.. Unutmayın! iş kazasının bedeli her zaman yüksektir. Kaybedilen kesilen saç ve sakal değilse; el, kol veya ayak bir daha geri gelmez.

SİZİN İÇİN

Herkes sağlıklı, dengeli bir doğal çevrede yaşamak hakkına sahiptir. Hiçbir şey insanın sağlıklı yaşama hakkını elinden alamaz. Sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmak her çalışanın hakkıdır.

GÜVENİLİR SONUÇLAR İÇİN VARIZ

Ölçüm, test ve muayenelerin yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uygun yapılması, sonuçlarının GÜVENİLİR olması işletmeler ve çalışanlar açısından hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle sürdürülebilir bir çevrede kazasız ve sağlıklı bir yaşantı için ölçüm, test ve muayenelerin zamanında yapılmasına ve GÜVENİLİR sonuçlara ihtiyacımız vardır. Müşterilerine GÜVENİLİR sonuçlar sunmayı kendine ilke edinen GÜVENTEST, sahip olduğu ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu ve ISO 17020 A Tipi Muayene Kuruluşu Akreditasyonu ile yasal şartlara uygun hizmet vermektedir.

Hizmet Kapsamımız

  • Yangından Korunma ve Havalandırma
  • Atmosferik Depolama Tankları
  • Kazanlar
  • Akustik Gürültü Ölçümü
  • Çevresel Titreşim
  • İmisyon Ölçümü
  • Baca Gazı Ölçümü
  • İSG Anlık Gaz Ölçümü
  • İSG Termal Konfor Ölçümü 

Referanslarımız

Note: Carousel will only load on frontend.
Note: Carousel will only load on frontend.
Note: Carousel will only load on frontend.

“Serving science and technology”

We are a leading innovator of medical solutions that improve the health of patients around the world

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ArabicEnglishTurkish