HAKKIMIZDA

GÜVENTEST 2014 yılında İş Güvenliği ve Çevre konularında Muayene, Ölçüm ve Test Hizmetleri gerçekleştirmek üzere ANKARA’da kurulmuştur. Müşteri ve çalışan odaklı bir yönetim anlayışı ile müşterilerine GÜVENİLİR sonuçlar vermek politikasını kendine ilke edinen GÜVENTEST konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

İSGÜM Yeterlilik Belgesi, TÜRKAK ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu ve TÜRKAK ISO 17020 A Tipi Muayene Akreditasyonu ile Türkiye’nin tüm illerine İSG ve Çevre Ölçümleri ve İSG Periyodik Muayeneleri konularında hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz farklı kalite yaklaşımımız, Ulusal ve Uluslararası standart, yasa ve yönetmeliklere uygun iş anlayışımız, sadece müşteri değil aynı zamanda çalışan memnuniyetini de ön planda tutan yapımız ile sektörün önde gelen Laboratuvarları arasında yer almak ve sadece ulusal değil uluslararası bir kurum olmaktır.

Misyonumuz müşterilerimize GÜVENİLİR sonuçlar vererek çalışan ve çevre sağlığının iyileştirilmesine katkı sağlamaktır.

Temel Amacımız ilk defasında, zamanında ve her defasında doğru hizmettir.

Vizyon, Misyon ve Temel Amacımız doğrultusunda her geçen gün bilişim alt yapımızı, çalışma koşullarımızı, hizmet kapsamımızı ve çalışanlarımızın yetkinliklerini sürekli iyileştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ArabicEnglishTurkish